Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Heritage Collection: Orange Blossom Yardley dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

mydlany
Heritage Collection: Orange Blossom Yardley dla kobiet Zdjęcia

Heritage Collection: Orange Blossom marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Heritage Collection: Orange Blossom został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo i kwiat afrykańskiej pomarańczy.

Piżmo Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heritage Collection: Orange Blossom by Yardley.

Heritage Collection: Orange Blossom Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Kiedyś odebrałam ten zapach zbyt mydlanie, jakby mydło o zapachu kwiatu pomarańczy, ale głównie pachnące mydłem.
I o ile nie mam nic do nut mydlanych, to oczekiwałam więcej kwiato-pomarańczowości.
I tak zapach poszedł w zapomnienie, aż zapytana o trochę więcej szczegółów na jego temat, użyłam po czasie i wrażenia były kompletnie inne.
Jest piękny kwiat pomarańczy pełen naturalności i rześkości i nuty mydlane poszły w zapomnienie, za to kojarzy mi się jakoś z działką, pójściem, przechadzaniem się wśród roślinności.
Śmiało mógłby stać i konkurować z niszowymi kwiatami pomarańczy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Heritage Collection: Orange Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Heritage Collection: Orange Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heritage Collection: Orange Blossom marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heritage Collection: Orange Blossom marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Dolly Girl On The Beach Annick Goutal Rose Absolue Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors Barbie Barbie Princess S.T. Dupont Orazuli Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Mistral Verbena Flower Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Red Flower Organic Perfume Champa DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Revlon Pink Happiness