Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Heritage Collection: Orange Blossom Yardley dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

mydlany
Heritage Collection: Orange Blossom Yardley dla kobiet Zdjęcia

Heritage Collection: Orange Blossom marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Heritage Collection: Orange Blossom został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo i kwiat afrykańskiej pomarańczy.

Piżmo Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heritage Collection: Orange Blossom by Yardley.

Heritage Collection: Orange Blossom Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Kiedyś odebrałam ten zapach zbyt mydlanie, jakby mydło o zapachu kwiatu pomarańczy, ale głównie pachnące mydłem.
I o ile nie mam nic do nut mydlanych, to oczekiwałam więcej kwiato-pomarańczowości.
I tak zapach poszedł w zapomnienie, aż zapytana o trochę więcej szczegółów na jego temat, użyłam po czasie i wrażenia były kompletnie inne.
Jest piękny kwiat pomarańczy pełen naturalności i rześkości i nuty mydlane poszły w zapomnienie, za to kojarzy mi się jakoś z działką, pójściem, przechadzaniem się wśród roślinności.
Śmiało mógłby stać i konkurować z niszowymi kwiatami pomarańczy.

Heritage Collection: Orange Blossom by Yardley 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Heritage Collection: Orange Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Heritage Collection: Orange Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heritage Collection: Orange Blossom marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heritage Collection: Orange Blossom marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Roccobarocco Roccobarocco Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Aveda Rose Attar Fragrances of Ireland Inis Arose Remy Latour L`elue Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Caron Farnesiana The Party The Party in Manhattan