Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Gentleman Yardley dla mężczyzn

Gentleman Yardley dla mężczyzn

Gentleman Yardley dla mężczyzn Zdjęcia

Gentleman marki Yardley to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Gentleman został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cynamon, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (przyprawa), lawenda, cedr i drzewo sandałowe; nutami bazy są wetyweria i nuty metaliczne.

Grejpfrut Cynamon Bergamotka Cytryna

Goździk (przyprawa) Lawenda Cedr Drzewo sandałowe

Wetyweria Nuty metaliczne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gentleman by Yardley.

Gentleman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Gentleman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Gentleman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gentleman marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gentleman marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Energy Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Ella Mikao Yujin Sting Lobogal Naceo Rouge Avon Mesmerize for Women Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Cristiano Fissore Rapsodia in Blu Cartier Roadster Sport Creed Cuir de Russie Chanel Bleu de Chanel Black Phoenix Alchemy Lab Yurei Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta