Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Forbidden Lace Yardley dla kobiet

Forbidden Lace Yardley dla kobiet

Forbidden Lace Yardley dla kobiet Zdjęcia

Forbidden Lace marki Yardley to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe, nuty kwiatowe, ambra i nuty drzewne.

Nuty owocowe Nuty kwiatowe Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forbidden Lace by Yardley.

Forbidden Lace Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Forbidden Lace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Forbidden Lace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forbidden Lace marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forbidden Lace marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Estée Lauder Pleasures Delight Victoria`s Secret Succulent Betsey Johnson Betsey Johnson Hard Candy Hard Candy Bijan Bijan VIP Women Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Voluspa Mignonette Gale Hayman Delicious Amber Angel Schlesser Ambre Frais Femme Revlon Electric Youth by Debbie Gibson Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom