Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

English Rose Yardley dla kobiet

English Rose Yardley dla kobiet

English Rose Yardley dla kobiet Filmy
English Rose Yardley dla kobiet Zdjęcia English Rose Yardley dla kobiet Zdjęcia

English Rose marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są geranium i róża; nutą serca jest białe kwiaty; nutami bazy są nuty drzewne, przyprawy i piżmo.

Geranium Róża

Białe kwiaty

Nuty drzewne Przyprawy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about English Rose by Yardley.

Tabu Rose

English Rose Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

English Rose to pojecie w j.angielskim bardzo szerokie. Poczawszy od szalencow ogrodkowych, przez krzaczki i pnacza, skonczywszy na obiegowym okresleniu specyficznej urody angielskiej damy z wyzszych sfer i zapachu. English Rose Yardleya to wielka przyjemnosc za niewielka cene. Jest to zapach bliski rozy niewysublimowanej, raczej tej ogrodowej- stuplatkowej. Czuc troszke bialych kwiatow ale jest to zapach jakby z tylu ogrodu, wiec tylko podkresla te piekna, omdlewajaca nieco krolowa. Zarowno wody toaletowej, jak i dezodorantu, uzywala Betty P.- sasiadka mojego pacjenta w wiosce Albrighton kolo Wolverhampton. Ona tez pierwsza pokazala mi centrum ogrodnicze David Austin i podarowala kubek a la Mrs. Bouquet/ Bucket :-) , z rozowym gatunkiem Shropshire Lad. Wielokrotnie bywalam w jej wypielegnowanym ogrodzie i tam tez poznalam jej zapach- piekny, lagodny, nieomalze pudrowy. Budzi wiele wspomnien i lagodzi, chociaz na chwile, to, co ewentualnie zycie zepsulo. Moim zdaniem zapach uniwersalny wiekowo, szczegolnie dla romantyczek sledzacych dziwne losy Jane Eyre lub Emmy i ceniacych wiktorianska herbate z mlekiem w porcelanowej filizance na werandzie, zwienczonej pnacymi English Roses.

berenika80
berenika80

Róża w wydaniu nieco staroświeckim, świeża, przestrzenna.
W pierwszej chwili zapach ten wydał mi się trudny, a to za sprawą nuty głowy - wielkiej ilości świdrującego geranium. Myślałam nawet, że jest zepsuty ;) Z czasem polubiłam jednak ten orzeźwiąjący początek.
Później pojawia się chłodna przestrzenna róża, delikatna nuta geranium wciąż jest obecna, dodając kompozycji rześkości. Z czasem zapach się ociepla, na mojej skórze pozostaje pudrowo-kremowy różany aromat.
Co do trwałości, English rose utrzymuje się na mnie do 4 godzin, tak więc duża pojemność zapachu ma tu swoje uzasadnienie :)
Lubię nosić ten zapach, zwłaszcza w upały, mam tylko nadzieję, że nikogo wtedy nie odstraszam ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley English Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley English Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum English Rose marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu English Rose marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yardley Iris Lalique Encre Noire Pour Elle Yves Rocher Voile d'Ambre Cacharel Eden Clinique Aromatics in White Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur Guerlain Guerlain Idylle Duet Jasmin-Lilas Michael Kors Michael Kors White The Body Shop Moringa Elie Saab Elie Saab Le Parfum Rose Couture Calvin Klein Truth Annick Goutal Quel Amour! Versace Yellow Diamond Intense Christian Dior J`Adore Voile de Parfum Kenzo Flower in the Air Guerlain Idylle Eau de toilette Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Bvlgari Bvlgari Pour Femme Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise