Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

English Lavender Yardley dla kobiet

English Lavender Yardley dla kobiet

ziołowy
English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia

English Lavender marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, English Lavender został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i szałwia muszkatołowa; nutami serca są lawenda, geranium, jaśmin, rumianek, eukaliptus i fiołek; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne i paczula.

Bergamotka Szałwia muszkatołowa

Lawenda Geranium Jaśmin Rumianek Eukaliptus Fiołek

Wanilia Nuty drzewne Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about English Lavender by Yardley.

Iris
Y

English Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley English Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley English Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum English Lavender marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu English Lavender marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow David & Victoria Beckham Intimately Beckham Giorgio Armani Summer Mania Femme Il Profvmo Vent de Jasmin Aveda Rose Attar Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Salvador Dali Little Kiss Cherry MAC Turquatic Kenzo Flower by Kenzo Essentielle M. Asam Blue Dreams Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Penhaligon`s Gardenia