Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

English Lavender Yardley dla kobiet

English Lavender Yardley dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia

English Lavender marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, English Lavender został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i szałwia muszkatołowa; nutami serca są lawenda, geranium, jaśmin, rumianek, eukaliptus i fiołek; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne i paczula.

Bergamotka Szałwia muszkatołowa

Lawenda Geranium Jaśmin Rumianek Eukaliptus Fiołek

Wanilia Nuty drzewne Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about English Lavender by Yardley.

Iris
Y

English Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley English Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley English Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum English Lavender marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu English Lavender marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Adidas Adidas Originals pour Femme Prince Matchabelli Aviance Night Musk Aveda Rose Attar Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Renee Mediterranean Lily Priscilla Presley Roses and More Le Jardin Retrouve The Lys Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Blue Orchidee Philosophy Unconditional Love Lush Orange Blossom