Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

English Lavender Yardley dla kobiet

English Lavender Yardley dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

ziołowy
English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia

English Lavender marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, English Lavender został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i szałwia muszkatołowa; nutami serca są lawenda, geranium, jaśmin, rumianek, eukaliptus i fiołek; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne i paczula.

Bergamotka Szałwia muszkatołowa

Lawenda Geranium Jaśmin Rumianek Eukaliptus Fiołek

Wanilia Nuty drzewne Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about English Lavender by Yardley.

Iris
Y

English Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley English Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley English Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum English Lavender marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu English Lavender marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Tender Touch Victorio & Lucchino Abril Avon Sweet Honesty Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Givenchy Absolutely Irresistible Lollia Imagine Krigler Dolce Tuberose Potter & Moore Orange Flower and Amber InStyle Sex In The City Lustre Taylor of London White Lily of the Valley Puredistance Antonia Oriflame Volare Magnolia