Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Duchess Yardley dla kobiet

Duchess Yardley dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów

Duchess marki Yardley to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutami serca są ylang-ylang, tuberoza i konwalia; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Grejpfrut Mandarynka

Ylang-ylang Tuberoza Konwalia

Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Duchess by Yardley.

Duchess Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Duchess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Duchess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Duchess marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Duchess marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole Mauboussin Histoire d`Eau Lolita Lempicka Fleur de Corail Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Lucy B Tiare Coconut Bath and Body Works P.S. I Love You Rasasi Al Taif Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Dorin Un Air d`Amour Pour Madame Floris Amaryllis