Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Baroque Yardley dla kobiet

Baroque Yardley dla kobiet

Baroque Yardley dla kobiet Filmy
Baroque Yardley dla kobiet Zdjęcia

Baroque marki Yardley to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Baroque został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ann Gottlieb. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, frezja, morela i jaśminowiec; nutami serca są jaśmin, stefanotis i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Pomarańcza Mandarynka Frezja Morela Jaśminowiec

Jaśmin Stefanotis Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baroque by Yardley.

Baroque Recenzje Perfum

zorra
zorra

Ha kto dziś pamięta reklamę tej wody z fantastyczną Lindą Evangelistą? Ja byłam oczarowana zapachem w czasach licealnych. W końcu kosmetyki Yardley to było coś. W latach '90 ubiegłego wieku były wszędzie dostępne. Baroqe to zapach róży (ale nie ma jej w składnikach). Taki troszkę bazarkowy i nie w dzisiejszym stylu. Myślę że większość by się skrzywiła bo zapach nie ma już tej samej magii. Ja też się krzywię bo kupiłam sobie 15 ml aby sobie powspominać czasy liceum. I jak już sobie powspominałam to myślę że puszczę w świat...

Baroque by Yardley 3.33 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Baroque, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Baroque, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baroque marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baroque marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Jil Sander Sun Histoires de Parfums 1804 Tocca Cleopatra Parfum d`Empire Cuir Ottoman Oscar de la Renta Soft Amber Opus Oils Jitterbug Donna Karan DKNY Women Limited Edition Anya`s Garden Fairchild Gloria Vanderbilt Fatale Ayala Moriel Hanami Gres Cabotine Moon Flower