Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Ballet Yardley dla kobiet

Ballet Yardley dla kobiet

Ballet Yardley dla kobiet Zdjęcia

Ballet marki Yardley to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ballet by Yardley.

Ballet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Ballet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Ballet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ballet marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ballet marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Sarah Jessica Parker Lovely Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Ralph Lauren Romance Be Mine Baldinini Baldinini Geo. F. Trumper Eucris Chantal Thomass Osez-Moi! The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Alyssa Ashley Esoteric Profumi di Pantelleria Nica Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum