Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Ballet Yardley dla kobiet

Ballet Yardley dla kobiet

Ballet Yardley dla kobiet Zdjęcia

Ballet marki Yardley to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ballet by Yardley.

Ballet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Ballet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Ballet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ballet marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ballet marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Avon True Glow Isabella Rossellini Daring Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Sabon Zohar (Musk) Des Filles a la Vanille Garcon Manque Adidas Adidas Pure Energy Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Kenneth Cole Reaction for Her Shaik Chic Shaik No 30 Lili Bermuda Paradise Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum