Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Ballet Yardley dla kobiet

Ballet Yardley dla kobiet

Ballet Yardley dla kobiet Zdjęcia

Ballet marki Yardley to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ballet by Yardley.

Ballet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Ballet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Ballet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ballet marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ballet marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cerruti Cerruti 1881 Blanc Montale White Aoud Kate Moss Kate Agatha Ruiz de la Prada El Beso Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Keiko Mecheri Peau de Peche Louis Feraud Parfum des Sens Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Chopard Cascade Cliff Richard Dream Maker Brut Parfums Prestige Woodhue La Bouquetiere Embrasse Moi