Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

April Violets Yardley dla kobiet

April Violets Yardley dla kobiet

April Violets Yardley dla kobiet Zdjęcia April Violets Yardley dla kobiet Zdjęcia

April Violets marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi fiołek; nutami serca są jaśmin, pelargonia i konwalia; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Fiołek

Jaśmin Pelargonia Konwalia

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about April Violets by Yardley.

Flora by Gucci Generous Violet
L'Heure Bleue

April Violets Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley April Violets, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley April Violets, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum April Violets marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu April Violets marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Eau du Ciel L`Erbolario Narciso Sublime Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Caron Or et Noir Philosophy Unconditional Love Ulric de Varens Mini Charm Caswell Massey Gardenia Kenzo Eau de Fleur de Yuzu Lucienne Von Doz Lucienne By Kilian Love and Tears Yves Rocher Vie Privée Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947