Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

April Violets Yardley dla kobiet

April Violets Yardley dla kobiet

April Violets Yardley dla kobiet Zdjęcia April Violets Yardley dla kobiet Zdjęcia

April Violets marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi fiołek; nutami serca są jaśmin, pelargonia i konwalia; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Fiołek

Jaśmin Pelargonia Konwalia

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about April Violets by Yardley.

Flora by Gucci Generous Violet
L'Heure Bleue

April Violets Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley April Violets, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley April Violets, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum April Violets marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu April Violets marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Il Profvmo Rose Secrète Gap Dream More E. Coudray Jacinthe Et Rose Serge Lutens Nuit de Cellophane M. Asam Rose Maitre Parfumeur et Gantier Jasmin Chloe Eau de Fleurs Neroli Yardley Heritage Collection: Geranium L`Occitane en Provence Peony Aloha Beauty Tropical Gardenia Burberry Burberry Sport Ice