Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

1770 Yardley dla mężczyzn

1770 Yardley dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

1770 Yardley dla mężczyzn Zdjęcia

1770 marki Yardley to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, 1770 został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są imbir, cytrusy i czarny pieprz; nutami serca są kwiaty, nuty drzewne i kakao; nutami bazy są paczula, piżmo, wetyweria i mech.

Imbir Cytrusy Czarny pieprz

Kwiaty Nuty drzewne Kakao

Paczula Piżmo Wetyweria Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1770 by Yardley.

L'Instant de Guerlain pour Homme

1770 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley 1770, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley 1770, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1770 marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1770 marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Cerruti 1881 Amber pour Homme Christian Lacroix Tumulte pour Homme Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Gucci Gucci Rush for Men Jacomo Paradox Green for Men Vera Wang Vera Wang for Men Comme des Garcons Comme des Garcons White Agustin Davila Agustin Davila for Men Louis Feraud Nuit des Sens Corine de Farme L'Homme Marc Jacobs Bang Steve McQueen Steve McQueen