Marki » T-Z » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Zanzibar Yachtsman dla kobiet i mężczyzn

Zanzibar Yachtsman dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

cynamonowy
Zanzibar Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zanzibar Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zanzibar Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zanzibar Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zanzibar Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zanzibar Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zanzibar Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zanzibar marki Yachtsman to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Verde. Nutami głowy są cytrusy, jaśmin i ogórek; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), cynamon i wanilia; nutami bazy są drzewo tekowe, cedr virginia, olibanum, Żywica i paczula.

Cytrusy Jaśmin Ogórek

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Cynamon Wanilia

Drzewo tekowe Cedr Virginia Olibanum Żywica Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zanzibar by Yachtsman.

Zanzibar Recenzje Perfum

Zanzibar by Yachtsman 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yachtsman Zanzibar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yachtsman Zanzibar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zanzibar marki Yachtsman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zanzibar marki Yachtsman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Maurer & Wirtz Mustang Man Comptoir Sud Pacifique Ecume de The Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Boudicca Wode (Scent) Xerjoff Uden Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Corine de Farme Eros Cool Michael Storer Djin Coty Avatar Brooksfield B. Green Oriflame Solliden for Him