Marki » T-Z » aromatyczno - owocowe « Grupy

Tobago Yachtsman dla kobiet i mężczyzn

Tobago Yachtsman dla kobiet i mężczyzn

Tobago Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tobago Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tobago Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tobago Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tobago Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tobago Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tobago Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tobago marki Yachtsman to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Verde. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka, tangeryna i plumeria; nutami serca są rozmaryn, i wisteria; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, imbir i tytoń.

Cytryna Amalfi Mandarynka Tangeryna Plumeria

Rozmaryn Wisteria

Wetyweria Mech dębowy Imbir Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tobago by Yachtsman.

Tobago Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yachtsman Tobago, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yachtsman Tobago, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tobago marki Yachtsman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tobago marki Yachtsman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Puma Puma Aqua Man Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Etienne Aigner In Leather Man Gap The Lover Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Avon 60's Mod Krigler Sparkling Diamond 22 Corine de Farme Witch Irma Infusion Organique Acai Rain Love & Toast Clementine Crush Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl CnR Create Pisces for Men