Marki » T-Z » aromatyczno - owocowe « Grupy

Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

morski
lekko korzenny
Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cabo marki Yachtsman to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Verde. Perfumy zawierają takie składniki, jak bambus, woda morska, tangeryna, szałwia muszkatołowa, drzewo tekowe, paczula i cedr virginia.

Bambus Woda morska Tangeryna Szałwia muszkatołowa Drzewo tekowe Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabo by Yachtsman.

Cabo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yachtsman Cabo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yachtsman Cabo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabo marki Yachtsman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabo marki Yachtsman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 Lobogal Lobogal Pour Lui Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Oxbow Oxbow Essence de Surf Man L`Erbolario Legni Fruttati Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Corine de Farme Douceur Nature Figue Susanne Lang Sula Champagne Sugar Thymes Fig Leaf and Cassis Ortigia Sicilia Pomegranate Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Carol`s Daughter Mango Melange