Marki » T-Z » aromatyczno - owocowe « Grupy

Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

morski
lekko korzenny
Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cabo marki Yachtsman to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Verde. Perfumy zawierają takie składniki, jak bambus, woda morska, tangeryna, szałwia muszkatołowa, drzewo tekowe, paczula i cedr virginia.

Bambus Woda morska Tangeryna Szałwia muszkatołowa Drzewo tekowe Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabo by Yachtsman.

Cabo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yachtsman Cabo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yachtsman Cabo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabo marki Yachtsman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabo marki Yachtsman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Jesus Del Pozo Quasar Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Adidas Adidas Originals Avon 60's Mod Anya`s Garden Pan Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Mure Demeter Fragrance Sex on the Beach Demeter Fragrance Fig Leaf Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Mirato Malizia Bon Bons Melody Avon Blue Rush Intense Solinotes Mure