Marki » T-Z » aromatyczno - owocowe « Grupy

Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

morski
lekko korzenny
Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cabo Yachtsman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cabo marki Yachtsman to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Verde. Perfumy zawierają takie składniki, jak bambus, woda morska, tangeryna, szałwia muszkatołowa, drzewo tekowe, paczula i cedr virginia.

Bambus Woda morska Tangeryna Szałwia muszkatołowa Drzewo tekowe Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabo by Yachtsman.

Cabo Recenzje Perfum

Cabo by Yachtsman 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yachtsman Cabo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yachtsman Cabo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabo marki Yachtsman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabo marki Yachtsman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Yves Rocher Neblina Humiecki & Graef Multiple Rouge Krigler Sparkling Diamond April Aromatics Navel Chakra Oil Thymes Fig Leaf and Cassis Profumi di Pantelleria Aire Vero Profumo kiki eau de parfum Marc Ecko UNLTD Demeter Fragrance Sanrio Demeter Fragrance Badtz-Maru Solinotes Mure