Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Zanzibar (Najaf) Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

agarowy
tytoniowy
Zanzibar (Najaf) Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zanzibar (Najaf) Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zanzibar (Najaf) marki Xerjoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zanzibar (Najaf) został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), nuty zielone, osmantus, cedr, paczula, drzewo sandałowe, wanilia, fasolka tonka, piżmo i tytoń.

Agar (oud) Nuty zielone Osmantus Cedr Paczula Drzewo sandałowe Wanilia Fasolka tonka Piżmo Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zanzibar (Najaf) by Xerjoff.

Oud Velvet Mood

Zanzibar (Najaf) Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Zapach wysokich lotów.
Użyto tu zapewne oudu wysokiej klasy, albo przynajmniej zamiennika, który doskonale oddaje naturalnie brzmiący aoud.
Zapach ten to zdecydowanie kompozycja oudowa, ale taka ziemista, wytrwana jak wino.
W zapachu tym oprócz już wcześniej wspomnianego ziemistego, "grzybnego" oudu czuję zdecydowanie paczulę, piżmo, cedr oraz coś czego nie znam, zapewne wspomniany w spisie nut osmantus. Dzięki tym składnikom kompozycję odbieram jako "oudowo-ziemisto-piwniczno-leśną".
Kompozycja ta charakteryzuję się wielką przestrzennością i wręcz przeogromną trwałością, ponad 16 godzin na mojej skórze. Jak na edp to znakomity wynik.
Mnie ten zapach bardzo kojarzy się z serią oudową- Oud Mood Collection Maison Francis Kurkdjian, zwłaszcza z zapachem Velvet Mood ( ale to takie luźne skojarzenie).
Polecam i zdecydowanie ode mnie ocena 6/6.

Zanzibar (Najaf) by Xerjoff 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Zanzibar (Najaf), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Zanzibar (Najaf), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zanzibar (Najaf) marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zanzibar (Najaf) marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari BLV Notte Pour Homme Cacharel Gloria Creed Original Santal Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Mona di Orio Oiro Les Nereides Patchouli Antique Les Nereides Oppoponax Chevignon Forever Mine for Men Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Avon Outspoken by Fergie Platinum J Mix 11