Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Zafar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Zafar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Zafar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zafar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zafar marki Xerjoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zafar został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, róża, agar (oud), zielone jabłko, pieprz, białe kwiaty, cedr, wetyweria, kadzidło i piżmo.

Neroli Róża Agar (oud) Zielone Jabłko Pieprz Białe kwiaty Cedr Wetyweria Kadzidło Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zafar by Xerjoff.

Zafar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Zafar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Zafar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zafar marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zafar marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari BLV Notte Pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Montale Royal Aoud Bois 1920 Vetiver Ambrato Clive Christian No. 1 Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Burberry Burberrys Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille Fragonard Zizanie Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive