Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Zafar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Zafar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Zafar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zafar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zafar marki Xerjoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zafar został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, róża, agar (oud), zielone jabłko, pieprz, białe kwiaty, cedr, wetyweria, kadzidło i piżmo.

Neroli Róża Agar (oud) Zielone Jabłko Pieprz Białe kwiaty Cedr Wetyweria Kadzidło Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zafar by Xerjoff.

Zafar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Zafar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Zafar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zafar marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zafar marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Samsara Eau de Parfum Issey Miyake Le Feu d'Issey Gabriela Sabatini Devotion for Men Jean Patou Sira des Indes Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Montale Patchouli Leaves Geoffrey Beene Grey Flannel Comptoir Sud Pacifique Oud Intense Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Ava Luxe Hong Kong Garden Reminiscence Essence by Reminiscence Ramon Molvizar Black Cube