Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

XXY Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

XXY Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

XXY Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

XXY marki Xerjoff to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. XXY został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i brzoskwinia; nutami serca są ylang-ylang, jaśmin, irys i czarny pieprz; nutami bazy są paczula, wetyweria, drzewo sandałowe, labdanum, wanilia i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Brzoskwinia

Ylang-ylang Jaśmin Irys Czarny pieprz

Paczula Wetyweria Drzewo sandałowe Labdanum Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about XXY by Xerjoff.

XXY Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff XXY, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff XXY, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum XXY marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu XXY marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Pierre Balmain La Mome Lulu Guinness Pink Pearls Revlon Charlie Red Marc Jacobs Essence Perry Ellis Reserve April Aromatics Nectar of Love Mila Schön `00 Salvador Dali Salvador Dali Scents of Time Maya Lobogal Lobogal Pour Elle Parfums Elite Elite Model Attitude