Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Warda Al Oud Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Warda Al Oud Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Warda Al Oud Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Warda Al Oud Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Warda Al Oud Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Warda Al Oud marki Xerjoff to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Warda Al Oud został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża bułgarska, róża damasceńska i osmantus; nutami bazy są wanilia, ambra, piżmo i agar (oud).

Bergamotka

Jaśmin Róża bułgarska Róża damasceńska Osmantus

Wanilia Ambra Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Warda Al Oud by Xerjoff.

Warda Al Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Warda Al Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Warda Al Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Warda Al Oud marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Warda Al Oud marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Antonio Banderas Spirit for Men Benetton Colors de Benetton Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Givenchy Oblique Rewind Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Diptyque Eau Lente Laura Mercier Ambre Passion Laura Mercier Nuits Enchantees Yves Rocher Aztek Queen Latifah Queen by Queen Latifah Amouage Tribute Roger Vivier L’Ambre