Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Star Musk Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Star Musk Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Star Musk Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Star Musk marki Xerjoff to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Star Musk został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Nutami głowy są mandarynka, nuty kwiatowe i ambra; nutami serca są paczula, drzewo sandałowe, wetyweria, irys, goździk (roślina) i cynamon; nutami bazy są piżmo, wanilia, drzewo sandałowe, opoponaks i benzoes.

Mandarynka Nuty kwiatowe Ambra

Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria Irys Goździk (roślina) Cynamon

Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe Opoponaks Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Star Musk by Xerjoff.

Star Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Star Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Star Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Star Musk marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Star Musk marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Salvador Dali Purplelight Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Hermes Kelly Caleche Police Eyes For You Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Guepard Espiegle Le Labo Aldehyde 44 Dallas Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Apothia Velvet Rope FCUK FCUK Connect Her FUBU Plush