Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Shingl Xerjoff dla kobiet

rumowy
lekko korzenny
Shingl Xerjoff dla kobiet Zdjęcia

Shingl marki Xerjoff to orientalne perfumy dla kobiet. Shingl został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, bazylia, anyż i dzięgiel; nutami serca są irys, rum, paczula i wetyweria; nutami bazy są wanilia, ambra i piżmo.

Bergamotka Bazylia Anyż Dzięgiel

Irys Rum Paczula Wetyweria

Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shingl by Xerjoff.

Shingl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Shingl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Shingl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shingl marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shingl marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Rochas Byzantine Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Prada No8 Opopanax Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Anne Pliska Anne Pliska E. Coudray Ambre et Vanille Davidoff Silver Shadow Private Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux biehl parfumkunstwerke eo01 Agonist The Infidels Dolce&Gabbana The One Gentleman Halston Woman Amber