Marki » T-Z » drzewno - szyprowe « Grupy

Richwood Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Richwood Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Richwood Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Richwood marki Xerjoff to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Richwood został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i tangeryna; nutami serca są róża damasceńska i czarna porzeczka; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, labdanum, wanilia i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Tangeryna

Róża damasceńska Czarna porzeczka

Paczula Drzewo sandałowe Labdanum Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Richwood by Xerjoff.

Richwood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Richwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Richwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Richwood marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Richwood marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo Guerlain Coriolan Bond No 9 H.O.T. Always Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Diptyque Opone Helmut Lang Cuiron pour Homme Etro Gomma Alain Delon Iquitos M. Micallef Arabian Diamond Hugo Boss Boss Spirit Teufels Kuche Morass Jeanne Arthes Club Aficionado for Men