Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Regio Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Regio Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Regio marki Xerjoff to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Regio został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, kwiat cytryny i lawenda; nutami serca są goździk (roślina), geranium, ylang-ylang, kardamon, róża i Śliwka; nutami bazy są piżmo, paczula, wanilia i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Grejpfrut Kwiat cytryny Lawenda

Goździk (roślina) Geranium Ylang-ylang Kardamon Róża Śliwka

Piżmo Paczula Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Regio by Xerjoff.

Corte Belfiore

Regio Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Piękny zapach. Chociaż zanim zdecydowałam się na takie stwierdzenie i zaprezentowanie swojego stanowiska w recenzji minęło trochę czasu. Regio poznałam podczas spotkania z Sergio Momo. Wówczas wyniosłam przekonanie, że ot,ładny zapaszek ale niczym nie powalający.W tej tezie utwierdziły mnie kolejne, po pewnym czasie przeprowadzone testy. Aż pewnego razu stało się, przepadłam w całkowitym zachwycie dla tych perfum.Nie wiem dokładnie co jest przyczyną takiej zmiany, bo nie oczekiwałam jej,nie nastawiałam się, że coś muszę, ot, stało się samo. Temperatura powietrza czy co?
Przede wszystkim obezwładniający, najsmaczniejszy, najdelikatniejszy, cudownie pieszczący zapach miodu. Skąd on się wziął? czytam wszędzie skład i nigdzie za grosz nie znajduję, a ta nuta przewodnia chwyciła mnie za serce.
Piękny kwiat cytrynowca i delikatnej lawendy-jakież to ujmujące. Śliwka damasceńska wraz z goździkiem i ylang-ylang utrwalają cudowne akordy ale aby nie było za słodko dołącza geranium i odrobina kardamonu. Niczego nie jest za dużo, niczego nie jest za mało. Wszyscy poszukują złotego środka, ośmielę się stwierdzić ,że na tym etapie został odnaleziony.
Całość subtelnie spowija wanilia i delikatny woal piżmowy. Paczuli na szczęście nie odnajduję, bo mogłaby okryć mrokiem te piękne doznania.
Uroczy to zapach, chociaż trzyma się blisko skóry a jego żywot sięga pięciu godzin(na ubraniach jak zawsze dłużej). Jeśli coś się nie zmieni, to mimo tych nie najwyższych parametrów chciałabym go mieć, bowiem wielką przyjemnością jest już sama aplikacja a co dopiero noszenie. Flakon w stylistyce całej serii Casamorati a kategoria subtelnie orientalna.

akrzem
akrzem

Skusiłem sie na cała serię Casamorati, 3 męskie i 3 kobiece napełniony oczekiwaniami. Zapachy trzeba przyznać urocze, ale nic oszałamiajacego. Zapachy o słabej trwałosci i jeszcze mniejszej projekcji. Delikatnie utrzymuja sie przy ciele. Myślałem, że to moja słaba wrażliwość, ale inne oceniające osoby trwierdziły to samo. Zakup ten musze nazwać dużym rozczarowaniem.

zielona
zielona

Niech piekło pochłonie serię Casamorati, bo wkrótce przez nią zbankrutuję! Regio to najpiękniejszy goździk na świecie, kropka. I wcale nie goździk-kwiat, tylko goździk-przyprawa: korzenny, pikantny, słodki, w otwarciu mocno wymiętowiony i zimny, ale rozgrzewający się na skórze do czerwoności.
Dominuje, zdecydowanie. Pozostałe składniki tylko subtelnie podkreślają jego piękno: śliwki, kardamon i paczula przywodzą na myśl korzenny, rozgrzewający, jesienny kompot, kwiaty ocieplają i nadają w tle puchatej miękkości, jakby te goździki leżały rozsypane na waniliowym kocyku :)

Nie jestem w stanie porównać Regio do żadnego innego zapachu. Ma w sobie coś z kobiecych, orientalnych klasyków, ale to coś jest intrygująco przełamane płynącą pod prąd nutką "dziwności". Piękny!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Regio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Regio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Regio marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Regio marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Acqua di Sale Montale Blue Amber Houbigant Quelques Fleurs Royale Perris Monte Carlo Bois d‘Oud Frapin 1697 Bond No 9 High Line Molinard Habanita  Parfum d`Empire Ambre Russe Nasomatto Black Afgano Serge Lutens Chergui Shaik Chic Shaik No 30 Rance 1795 Helene Mancera Aoud Café Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Nasomatto Pardon Satellite Padparadscha Alexander McQueen Kingdom Annick Goutal Mandragore Rouge Bunny Rouge Embers