Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Red Hoba Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Red Hoba Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
Red Hoba Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Red Hoba marki Xerjoff to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Red Hoba został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Nutami głowy są bergamotka, cynamon i kardamon; nutami serca są jaśmin, irys, kadzidło i paczula; nutami bazy są drewno kaszmirowe, drzewo gwajakowe, labdanum, papirus, piżmo i kastoreum.

Bergamotka Cynamon Kardamon

Jaśmin Irys Kadzidło Paczula

Drewno kaszmirowe Drzewo gwajakowe Labdanum Papirus Piżmo Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Hoba by Xerjoff.

Red Hoba Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Red Hoba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Red Hoba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Hoba marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Hoba marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Thierry Mugler Angel Caprice de Star Montale Sweet Oriental Dream Montale Boise Vanille Gendarme 7 Sinful Scents Excess Laurence Dumont Tendre Madeleine Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla Hilde Soliani CiocoRosissimo Galimard Canaica Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene