Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Oud Luban Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Oud Luban Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

agarowy
dymny
Oud Luban Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oud Luban Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oud Luban Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud Luban marki Xerjoff to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud Luban został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Nutami głowy są róża bułgarska i czarny pieprz; nutami serca są kwiat pomarańczy i agar (oud); nutami bazy są agar (oud), cedr, kadzidło i wetyweria.

Róża bułgarska Czarny pieprz

Kwiat pomarańczy Agar (oud)

Agar (oud) Cedr Kadzidło Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Luban by Xerjoff.

Oud Luban Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Oud Luban, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Oud Luban, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Luban marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Luban marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Escada Escada Collection Tous Tous Man La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Pupa Puposhka Gold Laura Mercier Nuits Enchantees Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake E. Coudray Ambre et Vanille Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Houbigant Monsieur Musk Parfum d`Empire Wazamba Tesori d`Oriente Ambra Indiana