Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Oroville Xerjoff dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

tytoniowy
Oroville Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia

Oroville marki Xerjoff to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Oroville został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są rumianek, szałwia muszkatołowa i pomarańcza; nutami serca są goździk (roślina), kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, tytoń i galbanum; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Rumianek Szałwia muszkatołowa Pomarańcza

Goździk (roślina) Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Tytoń Galbanum

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oroville by Xerjoff.

Oroville Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Oroville, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Oroville, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oroville marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oroville marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Creed Silver Mountain Water The Body Shop White Musk For Men Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Etienne Aigner XXX Large Aigner Gap Gap Blue No.655 For Him Animale Chaleur d`Animale pour Homme GianMarco Venturi Trybe DSH Perfumes Cyan Donna Karan Essence Lavender Adidas Adidas Sport Fever Demeter Fragrance Rye Bread Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before)