Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Oroville Xerjoff dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

tytoniowy
Oroville Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia

Oroville marki Xerjoff to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Oroville został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są rumianek, szałwia muszkatołowa i pomarańcza; nutami serca są goździk (roślina), kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, tytoń i galbanum; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Rumianek Szałwia muszkatołowa Pomarańcza

Goździk (roślina) Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Tytoń Galbanum

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oroville by Xerjoff.

Oroville Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Oroville, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Oroville, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oroville marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oroville marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Michael Jordan 23 Aubusson Aubusson Man in Blue Maitre Parfumeur et Gantier Baime Masaki Matsushima M; Men DSH Perfumes Cyan Demeter Fragrance Black Russian JoAnne Bassett Napoleon CB I Hate Perfume Burning Leaves Michel Germain Tattoo Intelligent Nutrients Nurture