Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Oesel Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Oesel Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Oesel Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oesel Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oesel marki Xerjoff to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oesel został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy i cytryna; nutami serca są jaśmin, róża, mimoza i białe kwiaty; nutami bazy są paczula, cedr virginia, ambra i kwiat tytoniu.

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cytryna

Jaśmin Róża Mimoza Białe kwiaty

Paczula Cedr Virginia Ambra Kwiat tytoniu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oesel by Xerjoff.

Oesel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Oesel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Oesel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oesel marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oesel marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens A La Nuit Masaki Matsushima Mat Chocolat Al-Rehab Taif Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Violet Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter Pupa Very Flower Fiore di Tahiti S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Fendi Fendi 2004 Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Ulric de Varens Indra Simone Cosac Profumi Trama