Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Nio Xerjoff dla mężczyzn

Nio Xerjoff dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Nio Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia

Nio marki Xerjoff to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nio został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są gałka muszkatołowa, kardamon, różowy pieprz i jaśmin; nutami bazy są wetyweria, paczula, drzewo gwajakowe, cedr virginia i ambra.

Neroli Bergamotka Nuty zielone

Gałka muszkatołowa Kardamon Różowy pieprz Jaśmin

Wetyweria Paczula Drzewo gwajakowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nio by Xerjoff.

Nio Recenzje Perfum

pblonski
pblonski

Nio jest zapachem typowo wiosenno/letnim. Zalecam temperatury 20+. Po aplikacji otrzymujemy rewelacyjne, wibrujące, buzujące połączenie bergamotki i neroli. Nie ma tu cienia sztuczności i chemiczności a jest jakość, świeżość i wrażenie, że nikt nie będzie pachniał lepiej niż Ty.

Ze względu na to wibrujące, buzujące otwarcie, kojarzy mi się, w dobrym tego słowa znaczeniu, z tradycyjnymi wodami kolońskimi ale tutaj to odczucie zostało przeniesione na nowy, o wiele wyższy poziom.

Zapach jest trwały jak na cytrusowy, bardziej męski niż kobiecy, chociaż i Panie zachęcam do testów. Po 2-3h do głosu dochodzi przyprawowo-drzewna baza, zapach staje się bardziej bliskoskórny ale spokojnie wytrzyma 6h. Jeśli cena nie odstrasza, to próbka Nio musi się pojawić w Twojej kolekcji. Każdy sam sobie odpowie na pytanie, czy Nio jest wart swojej ceny. Gdybym miał się ograniczyć do jednego zapachu wiosenno/letniego, prawdopodobnie byłby to Nio.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Nio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Nio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nio marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nio marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Annayake Undo pour Homme Karl Lagerfeld Jako Esprit Esprit Collection Man Jacomo Aura for Men Dolce&Gabbana The One for Men Jaguar Jaguar Prestige Coty Stetson Black ScentStory 24 Otto Kern Spring Edition Man O Boticario Malbec Kenzo Once Upon a Time pour Homme Florascent Aqua Colonia Vetyver