Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

More Than Words Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

More Than Words Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

agarowy
More Than Words Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia More Than Words Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

More Than Words marki Xerjoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. More Than Words został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Perfumy zawierają takie składniki, jak olibanum, labdanum, ambra, nuty owocowe, nuty drzewne, nuty orientalne, agar (oud) i nuty kwiatowe.

Olibanum Labdanum Ambra Nuty owocowe Nuty drzewne Nuty orientalne Agar (oud) Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about More Than Words by Xerjoff.

Dark Purple

More Than Words Recenzje Perfum

Według reklamowego bełkotu ten zapach miał oddawać atmosferę paryskiego mieszkania w stylu Belle Epoque, wypełnionego po brzegi najlepszą rosyjską literaturą.

Nie za bardzo widzę związek, chociaż sam zapach jest piękny. Przede wszystkim róża – intensywna, słodka, ale jednocześnie chłodna, połączona z wytrawnym geranium. Baza jest ciężka – nieco kadzidlana, sandałowa, ze sporą ilością labdanum i wanilii.

Zapach bardzo podobny do Dark Purple Montale, ale nie tak zimny, zdecydowanie bardziej gęsty. Trwałość jest rewelacyjna – świetny zapach, ale wolę jednak w tym wypadku Montale.

zielona
zielona

To chyba [znowu] ten moment, kiedy wąchanie nowości nie cieszy, bo wszystko pachnie czymś już istniejącym.
More than Words spodobał mi się jeszcze na blotterze, jednak nie dzięki jego oryginalności, ale podobieństwie - do Opusa VI. Na skórze z kolei zachwyca - podobieństwem do Al Kimiya i Dark Purple.

Mocna, syropowa i chłodna róża [z metalicznym posmakiem, ale naprawdę delikatnym], "zagęszczona" śliwką, doprawiona goździkami i, lucky guess, cynamonem? W bazie morze miodowej ambry, rumem zakrapianej i kadzidłem okadzanej.

Nie przeczę, jest cudny; na skórze aksamitny, pełen sprzeczności: ciepły i chłodny, słodki i wytrawny, cielesny i trzymający na dystans. Intrygująco pełza po skórze, wciąga. Ale "to już było"...

P.S. To imho najlepszy zapach z serii Join the Club. I ten opis:
"The nostalgic scene that you breathe in draws on the darkest Gothic novels, relocated to a Belle Époque flat in Paris that jealously collects the best of Russian literature."
Wiedzieli jak mnie podejść *________*

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff More Than Words, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff More Than Words, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum More Than Words marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu More Than Words marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Pure Malt Yves Saint Laurent M7 Thierry Mugler A*Men Pure Havane Comme des Garcons Wonderwood Montale Intense Cafe Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Miller Harris La Fumee Amouage Jubilation for Men Hermes Voyage d`Hermes Amouage Interlude Man Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Atelier Cologne Bois Blonds Serge Lutens Fille en Aiguilles Parfumerie Generale PG10 Aomassai Lubin Idole Eau de Parfum Comme des Garcons Black By Kilian Back to Black Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Amouage Amouage Epic Man Montale Red Vetyver