Marki » T-Z » drzewne « Grupy

Modoc Xerjoff dla mężczyzn

Modoc Xerjoff dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Modoc Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia

Modoc marki Xerjoff to drzewne perfumy dla mężczyzn. Modoc został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi irys; nutą serca jest wetyweria; nutą bazy jest piżmo.

Irys

Wetyweria

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Modoc by Xerjoff.

Modoc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Modoc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Modoc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Modoc marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Modoc marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Kenneth Cole Signature Bond No 9 Riverside Drive Ulric de Varens Hot! Fragrances Black Zara Vetiver Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver Jalaine Patchouli Alexa Lixfeld 002 Serge Lutens Bois et Musc Oriflame Eclat for Men Roger Vivier Le Santal Parah Black Touch