Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Mefisto Xerjoff dla mężczyzn

Mefisto Xerjoff dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

Mefisto Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia Mefisto Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia Mefisto Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia Mefisto Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia

Mefisto marki Xerjoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Mefisto został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i cytryna amalfi; nutami serca są lawenda, irys i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi

Lawenda Irys Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mefisto by Xerjoff.

Silver Mountain Water
Annayake Pour Lui
XIX March
Al Wisam Day

Mefisto Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Mefisto- mrok, dym, czarna skóra.... nic z tego kochani! Cudownie piękne cytrusy z wiodącym grejpfrutem i cytryną a także cedr virginia wraz z piżmem nadają delikatnej kolońskości. Piękna lawenda a także róża wprawią w zachwyt każdego.Wszystko wygładza niezwykle subtelny akord irysa. I gdzie tu miejsce na mieszkańca piekieł?!:-)W tych niezwykle dobrze skomponowanych składnikach nie ma dla niego miejsca. Bardzo elegancki zapach nie tylko męski. Na pewno może łagodzić obyczaje. Sądzę, że wiele pań będzie bardzo dobrze się w nim czuło. Nosząc Mefisto możemy zwrócić na siebie uwagę, chociaż diabelskiego ogona za sobą nie pozostawimy, ale dobry warsztat perfumiarski zdecydowanie czuć. Na wszystkie okazje, dla obu płci i wszelkich grup społecznych- o, tu Mefisto pokazuje co potrafi! Bardzo dobra trwałość do około 7 godzin, projekcja na długość ramion, piękny flakon- jak wyżej na obrazku. Raczej na cieple dni. Polecam!

agat1969
agat1969

Od razu przejdę do rzeczy podobieństwo do Creed Silver jest wręcz uderzające.
Zapach ten jest skonstruowany z najlepszych składników, to czuć od pierwszego wąchnięcia.
Ogólne wrażenie po zaaplikowaniu tego zapchu na skórę to: herbatka z cytryną. Mnie się to podoba.

Mimo groźnie brzmiącej nazwy, zapach należy do zapachów bardzo grzecznych, bez szaleństwa.Bardzo elegancki i stonowany, świeży, zmysłowy.
Polecam go na wiosnę , lato.
Zapachu tego używam na nieformalne spotkania oraz spotkania w gronie rodzinnym, gdzie jest bardzo miło przyjmowany.

Parametry jakościowe bardzo dobre zarówno trwałość na poziomie ponad przeciętnym jeśli chodzi o zapachy polecane na lato ponad 7 godzin oraz znakomita projekcja, która co prawda nie zostawia smużki za noszącym go właścicielem, ale jest znakomicie wyczuwalna przez otoczenie.
I na koniec, zapach polecam nie tylko Panom, ale również Paniom.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Mefisto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Mefisto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mefisto marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mefisto marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Green Irish Tweed Creed Aventus Loewe Loewe 7 Profumum Roma Rosae Mundi Nasomatto Pardon Guerlain Songe d'un Bois d'Ete Profumum Roma Acqua di Sale Guy Laroche Drakkar Noir Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Azzaro Chrome Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum Avon Perle Noire Andrea Maack Craft Benefit See & Be Seen Sasha Pal Zileri Cuoio Il Profvmo Fleur de Bambu Bond No 9 Perfumista Avenue Lancome L’Autre Oud Amouage Beloved Man