Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Marquee Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Marquee Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Marquee Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Marquee Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Marquee marki Xerjoff to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Marquee został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwona róża, jaśmin, fiołek, nuty owocowe, nuty pudrowe, wanilia i ambra.

Czerwona róża Jaśmin Fiołek Nuty owocowe Nuty pudrowe Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marquee by Xerjoff.

Marquee Recenzje Perfum

Kolejny zapach z serii Join the Club, tym razem odnoszący się do teatru, miał przywoływać atmosferę przedstawień na Broadway'u lub londyńskim West End.

I znów kulą w płot, bo Marquee to przede wszystkim mydło i to dość nieładne – ostre, nieco sztuczne, z dodatkiem rozrzedzonej nuty owoców. Do tej pory najsłabszy zapach z tej serii.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Marquee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Marquee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marquee marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marquee marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari BLV Montale Roses Musk Fresh Cannabis Rose Trance Essence Hail Merri Tom Ford White Musk Collection Musk Pure The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Ava Luxe Nude Musk Sprezzatura 707 Dolce Amoretto NANADEBARY Classic Pink InStyle Sex in The City Seduce UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King O Boticario Floratta Sapphire