Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Kobe Xerjoff dla mężczyzn

Kobe Xerjoff dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

Kobe Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia

Kobe marki Xerjoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kobe został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka i labdanum; nutami serca są neroli, petitgrain i kwiat pomarańczy; nutami bazy są brazylijskie drzewo różane, agar (oud), benzoes, fasolka tonka, ambra, styraks i piżmo.

Pomarańcza Bergamotka Labdanum

Neroli Petitgrain Kwiat pomarańczy

Brazylijskie drzewo różane Agar (oud) Benzoes Fasolka tonka Ambra Styraks Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kobe by Xerjoff.

Kobe Recenzje Perfum

Kobe by Xerjoff 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Kobe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Kobe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kobe marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kobe marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Aramis Aramis Life Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Mexx Fly High Man Givenchy Les Parfums Mythiques - Monsieur de Givenchy Rochas Eau de Rochas Miller Harris Cologne 1888 Oriflame In Tune Yves Rocher Ode a la Joie Creed Zeste Mandarine Keiko Mecheri Scarlett Antonio Miro Colonia