Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

King Masarat Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

King Masarat Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

agarowy
King Masarat Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia King Masarat Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

King Masarat marki Xerjoff to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. King Masarat został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Nutami głowy są czerwona pomarańcza i lawenda; nutami serca są róża, jaśmin, agar (oud) i lukrecja; nutami bazy są wanilia i agar (oud).

Czerwona pomarańcza Lawenda

Róża Jaśmin Agar (oud) Lukrecja

Wanilia Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about King Masarat by Xerjoff.

King Masarat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff King Masarat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff King Masarat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum King Masarat marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu King Masarat marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lancome Hypnose La Perla Eclix Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Serendipity 3 Serendipitous Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Lulu Castagnette lol ;-) Molinard Vanille Fruitee Beyonce Heat Voluspa Cafe Petite Dana French Vanilla Melvita Sweet Vanilla Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense