Marki » T-Z » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Kind of Blue Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Kind of Blue Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy
Kind of Blue Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Kind of Blue Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Kind of Blue marki Xerjoff to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Kind of Blue został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, nuty przyprawowe, aldehydy, goździk (roślina), narcyz, róża, kardamon, nuty pudrowe, drzewo sandałowe i irys.

Kwiat pomarańczy Nuty przyprawowe Aldehydy Goździk (roślina) Narcyz Róża Kardamon Nuty pudrowe Drzewo sandałowe Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kind of Blue by Xerjoff.

Boudoir
Citizen Queen

Kind of Blue Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Klub Jazzowy- to myśl przewodnia tego zapachu. W sposób znaczący wybijają się nuty pudrowe oraz aldehydy. Jednak wszystkie wymienione składniki można wyodrębnić w tej kompozycji. Zapach zaskoczył mnie ponieważ trochę inaczej wyobrażałam sobie przynależność do klubu jazzowego:-). Tu jest dosyć wygładzona atmosfera i raczej elegancki klimat. Niewiele ma wspólnego z unoszącymi się oparami dymu i alkoholu. Kind of Blue mocno ewoluuje w zależności od pory roku i temperatury. Określany jako uniseks może odsłonić swoją damską, pudrową twarz ale niech nie zdziwią się ci, którzy dostrzegą w nim męską moc.Mnie również ukazał mocnego animusa. Trwałość około 5 godzin, chociaż na odzieży utrzymuje się nawet 24h. Projekcja na długość ramion. Flakon typowy dla całej klubowej serii, identyczny jak na obrazku.

Został nazwany na cześć jednej z płyt Milesa Davisa i według producenta miał oddawać atmosferę klubów jazzowych w Harlemie. Dla mnie jest to bardziej zapach kobiecego buduaru, pachnącego pudrem i wytwornym mydłem.

Początek jest mieszanką delikatnych, pudrowych aldehydów i kwiatów, głównie wyczuwam kwiat pomarańczy. Potem pojawiają się przyprawy i niespożywcza wanilia, ale są tylko tłem dla dominującego pudru.

Baza jest dość słodka – jest to taka pylista słodycz, która przypomina mi bardzo zapach cukru pudru. Zapach jest śliczny, trwałość świetna. Z chęcią zakupiłabym flaszkę, ale cena, jak to u Xerjoff, porażająca.

Kind of Blue by Xerjoff 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Kind of Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Kind of Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kind of Blue marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kind of Blue marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Chanel Chanel N°5 Chanel Chanel N°22 Kusado Sensu Van Cleef & Arpels First Eau d`Ete 2007. Revlon Charlie Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2005 Byredo Blanche Tonatto Profumi Flor D'Arancio Serge Lutens L’Eau Serge Lutens Amway Quixotic Yves Rocher Milrose Jeanne Arthes Mezza Luna