Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Java Blossom Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Java Blossom Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
agarowy
Java Blossom Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Java Blossom Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Java Blossom Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Java Blossom marki Xerjoff to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Java Blossom został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, kadzidło i tuberoza; nutami bazy są agar (oud), drzewo sandałowe i wetyweria.

Bergamotka

Kwiat pomarańczy Kadzidło Tuberoza

Agar (oud) Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Java Blossom by Xerjoff.

Java Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Java Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Java Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Java Blossom marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Java Blossom marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Krizia Krazy Krizia Givenchy Oblique Rewind Montale Dewmusk By Kilian Love by Kilian Houbigant Monsieur Musk Andy Warhol Marilyn Bleu Ramon Molvizar Smart Goldskin Paolo Gigli Excentrique pour Homme Yosh Omniscent 0.96 SoOud Nur Laura Mercier Ambre Passion Elixir Nobile 1942 Ambra Nobile