Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Irisss Xerjoff dla kobiet

Irisss Xerjoff dla kobiet

Irisss Xerjoff dla kobiet Zdjęcia

Irisss marki Xerjoff to kwiatowe perfumy dla kobiet. Irisss został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, nasiona marchwi i goździk (roślina); nutami serca są irys, róża, jaśmin, ylang-ylang i fiołek; nutami bazy są wetyweria, cedr, benzoes, piżmo i kadzidło.

Bergamotka Nasiona marchwi Goździk (roślina)

Irys Róża Jaśmin Ylang-ylang Fiołek

Wetyweria Cedr Benzoes Piżmo Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Irisss by Xerjoff.

Irisss Recenzje Perfum

Najpiękniejszy irys z jakim miałam do czynienia. Początek mocno ziemisty, marchwiowy – z czasem zapach robi się coraz bardziej chłodny, nieco metaliczny, z bardzo delikatną chmurką pudru w tle.

Jest naprawdę piękny, ale może być trudny dla kogoś, kto nie przepada za irysem. Tutaj ta nuta jest na pierwszym miejscu cały czas – irys rządzi, nie przymila się słodką wanilią ani łagodnym pudrem.

Cała kompozycja jest nieco wyniosła, arystokratyczna wręcz – kojarzy mi się z zimną, bladolicą pięknością w stylu Isabelle Adjani.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Irisss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Irisss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Irisss marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Irisss marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Eau Florale Marc Jacobs I Love Marc Yardley White Satin Fragonard Fragonard Bond No 9 Park Avenue Novae Plus Papillon Faconnable Faconnable Femme Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Caron Narcisse Blanc DSH Perfumes Pink Gardenia Potter & Moore Orange Flower and Amber Basile Basile Young