Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Ibitira Xerjoff dla kobiet

Ibitira Xerjoff dla kobiet

Ibitira Xerjoff dla kobiet Zdjęcia

Ibitira marki Xerjoff to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ibitira został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna, fiołek i kwiat pomarańczy; nutami serca są róża damasceńska, białe kwiaty, irys i neroli; nutami bazy są cedr, wetyweria, wanilia i piżmo.

Cytryna Fiołek Kwiat pomarańczy

Róża damasceńska Białe kwiaty Irys Neroli

Cedr Wetyweria Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ibitira by Xerjoff.

White Musk

Ibitira Recenzje Perfum

Lekko pudrowe, słodkie, białe piżmo - trochę momentami sztuczne. Najsłabszy zapach Xerjoff, jaki do tej pory testowałam - blady, przeźroczysty, mało gęsty, o kiepskiej trwałości i intensywności. Jakość porównywalna z nisko i średniopółkowymi piżmami w stylu Musk No.6 Gosh lub White Musk Tesori.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Ibitira, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Ibitira, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ibitira marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ibitira marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Fleur Estée Lauder Pleasures Intense Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Novae Plus Pearl Pink Serge Lutens Tubereuse Criminelle Opus Oils Burlesque: Tramp The Body Shop Love ETC Yardley Heritage Collection: Geranium Parfums Berdoues Violette Divine Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir Rifat Ozbek Ozbek 1001 Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai