Marki » T-Z » drzewne « Grupy

Homme Xerjoff dla mężczyzn

Mam: 1

skórzany
Homme Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia Homme Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia

Homme marki Xerjoff to drzewne perfumy dla mężczyzn. Homme został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy i przyprawy; nutami serca są goździk (przyprawa), lawenda i ylang-ylang; nutami bazy są nuty drzewne, wetyweria i skóra.

Cytrusy Przyprawy

Goździk (przyprawa) Lawenda Ylang-ylang

Nuty drzewne Wetyweria Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Homme by Xerjoff.

Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Homme marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Homme marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Armand Basi Basi Homme Max Deville Camera On Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Patyka Boise Xerjoff Modoc Le Labo Gaiac 10 Tokyo Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Eclectic Collections Agenda Jacques Bogart Witness Alexa Lixfeld 002 Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles