Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Harrods Emerald Star Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Harrods Emerald Star Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
gorzki
Harrods Emerald Star Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Harrods Emerald Star Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Harrods Emerald Star marki Xerjoff to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Harrods Emerald Star został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Nutę głowy stanowi daktyle; nutą serca jest dzięgiel; nutami bazy są ambra i piżmo.

Daktyle

Dzięgiel

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harrods Emerald Star by Xerjoff.

Harrods Emerald Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Harrods Emerald Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Harrods Emerald Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harrods Emerald Star marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harrods Emerald Star marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Banana Republic Malachite La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Coty Emeraude Hummer Hummer Andy Warhol Marilyn Bleu Calypso Christiane Celle Calypso Figue Tesori d`Oriente Hammam Agonist The Infidels Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man Project D by Dannii and Tabitha Dusk Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir