Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Gran Ballo Xerjoff dla kobiet

Gran Ballo Xerjoff dla kobiet

karmelowy

Gran Ballo marki Xerjoff to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Gran Ballo został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, wiciokrzew, jaśmin, wanilia, ambra i karmel.

Gardenia Wiciokrzew Jaśmin Wanilia Ambra Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gran Ballo by Xerjoff.

Viva la Juicy
C-Thru Charming
Pur Blanca Elegance

Gran Ballo Recenzje Perfum

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Xerjoff to jedna z tych marek, które świadomie i celowo staram się omijać szerokim łukiem. Dlaczego? Bo się ceni - jak diabli, przesadnie. Marka, najwyższej jakości esencje/ekstrakty, nowoczesne technologie produkcji, fancy flaszki też się same nie robią, chuchanie-dmuchanie na wszystko, ja to rozumiem, ale kiedy widzę cenę oscylującą w granicach 1000 zł za flakon, to mój perfumeryjny zapał jakby przygasa i ustępuje miejsca zdrowemu rozsądkowi.
Nie wiem jak niesamowite i unikalne musiałyby być perfumy, żebym postanowiła zapłacić za nie aż tyle. Jeszcze takich nie poznałam (i mam nadzieję, że nie poznam).

Gran Ballo przyleciały do mnie w drodze wymiany, wzięłam odlewkę w ciemno. Byłam ciekawa, czy rzeczywiście jest podstawa, żeby oczekiwać za nie milionów monet. Noszę je od jakiegoś czasu i stwierdzam, że chociaż to bardzo dobre perfumy, to jednak ich cena powinna być niższa... trzykrotnie.

W Gran Ballo miękka kremowość białych kwiatów, wśród których dominuje gardenia, łączy się z rześką cierpkością owoców (obstawiam mandarynkę). Co mnie cieszy – gardenia pozbawiona jest wszystkich tych cech, za którymi nie przepadam, czyli mdłej, maślanej ciężkości i finezji chińskich gumek do mazania.
Całości dopełnia ciepły, słodki duet wanilii i karmelu, który sprawia, że szczególnie w bazie, kompozycja nabiera niemal jadalnego charakteru. Ta stonowana słodycz świetnie równoważy kwaskowy posmak mandarynkowego soku.

Czuć, że są to perfumy bardzo dobre jakościowo, że twórcy przyłożyli się do roboty, że trwałość nie zawodzi (choć moc jest raczej przeciętna), ale żeby tyle kasy...? Gran Ballo sprawdzają się bardzo dobrze jako niezobowiązujące perfumy na co dzień, odlewkę zużyję z przyjemnością, ale kiedy już dobiję do dna, nie będę próbowała napaść na bank żeby tylko położyć swoje chytre łapska na flaszce.

A_november
A_november

Wiecie jak pachnie kwiat gardenii wykonany z karmelu, żywicy bursztynowej i obsypany wanilią? po prostu cudnie... Tak jak Gran Ballo, słodko, głęboko, trochę tajemniczo... fakt, perfumy są podobne do Viva La Juicy, ale po prostu o półkę lepsze :) czuć w nich jakość i staranność w doborze składników, projekcja i trwałość również odbiegają od VLJ...Jaśminu nie czuję (co mnie nie martwi bo za nim nie przepadam... ;P) czuję za to coś lekko kwaskowatego, może jakiś owoc... a może to wiciokrzew tak pachnie... upojnie, głęboko i romantycznie... Jest upalny wieczór, mam na sobie piękną sukienkę, bal przeniesiono pod roziskrzone niebo, powietrze jest pełne słodkich, niewypowiedzianych aluzji... W tym zapachu i pod Jego wzrokiem czuję się pięknie, kobieco i pociągająco... to tylko flirt, ale pełen inteligentnych, żartobliwych podtekstów...
jak skończy się ta historia...? czy będzie miała ciąg dalszy?
a to się jeszcze okaże....

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Gran Ballo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Gran Ballo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gran Ballo marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gran Ballo marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Pussy Deluxe Pussy Deluxe Kylie Minogue Showtime EDP Mojo Be Candy Juicy Couture Viva la Juicy Jil Sander Style Pastels Blush Pink Deborah Frutti Rossi Mexx XX Very Wild Smell Bent Hungry Hungry Hippies Gale Hayman Delicious Cotton Candy La Maison de la Vanille Vanahe Remy Latour Diamond Rain Sprezzatura 751 Amori Erranti