Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Gao e Fars Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Gao e Fars Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Gao e Fars Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Gao e Fars Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gao e Fars marki Xerjoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gao e Fars został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, ambra, szafran, agar (oud), cypriol, jałowiec, Żywice i balsam gurjan.

Paczula Ambra Szafran Agar (oud) Cypriol Jałowiec Żywice Balsam gurjan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gao e Fars by Xerjoff.

Gao e Fars Recenzje Perfum

Tripod
Tripod

Zapach domu pogrzebowego ! Świeżo polakierowana trumna wyścielona materiałem dopiero co wyciągniętym ze środka antymolowego . Tylko dla ekstremistów. Porażająca moc trzymająca cały dzień, aż głowa boli ! Uff

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Gao e Fars, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Gao e Fars, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gao e Fars marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gao e Fars marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Lanvin Arpege Pour Homme Cacharel Gloria Creed Original Santal Givenchy Organza Indecence Davidoff Zino Davidoff Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Laura Biagiotti Venezia Uomo Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Atelier Flou Monsieur mon Amour Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Avon Outspoken by Fergie Penhaligon`s Zizonia