Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Gao e Fars Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Gao e Fars Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Gao e Fars Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Gao e Fars Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gao e Fars marki Xerjoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gao e Fars został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, ambra, szafran, agar (oud), cypriol, jałowiec, Żywice i balsam gurjan.

Paczula Ambra Szafran Agar (oud) Cypriol Jałowiec Żywice Balsam gurjan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gao e Fars by Xerjoff.

Musiqa Oud

Gao e Fars Recenzje Perfum

Tripod
Tripod

Zapach domu pogrzebowego ! Świeżo polakierowana trumna wyścielona materiałem dopiero co wyciągniętym ze środka antymolowego . Tylko dla ekstremistów. Porażająca moc trzymająca cały dzień, aż głowa boli ! Uff

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Gao e Fars, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Gao e Fars, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gao e Fars marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gao e Fars marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari Black Creed Himalaya Laura Biagiotti Roma per Uomo Escada Escada Magnetism for Men Versace Versus Uomo Givenchy Pi Metallic Collector Scents of Time Ankh Serge Lutens Feminite du Bois Avon Bond Girl 007 Forever Arno Sorel Homme Odin 01 Nomad Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi