Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fiore d`Ulivo Xerjoff dla kobiet

Fiore d`Ulivo Xerjoff dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 1

Fiore d`Ulivo Xerjoff dla kobiet Zdjęcia Fiore d`Ulivo Xerjoff dla kobiet Zdjęcia Fiore d`Ulivo Xerjoff dla kobiet Zdjęcia Fiore d`Ulivo Xerjoff dla kobiet Zdjęcia

Fiore d`Ulivo marki Xerjoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Fiore d`Ulivo został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angeline Leporini. Nutami głowy są lotos, cytryna amalfi, ambrette (piżmo ambrowe) i bazylia; nutami serca są jaśmin, magnolia i kwiat drzewa oliwnego; nutami bazy są piżmo, ambra i benzoes.

Lotos Cytryna Amalfi Ambrette (piżmo ambrowe) Bazylia

Jaśmin Magnolia Kwiat drzewa oliwnego

Piżmo Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiore d`Ulivo by Xerjoff.

Fiore d`Ulivo Recenzje Perfum

Lalika
Lalika

Nie wiem, co stało się z flakonem tego zapachu zanim trafił do mnie z luksusowej petfumerii. Efekt był taki, że śliczny kwiatowy zapach zamieniał się po paru godzinach w woń świeżego moczu. Czytajcie składy. Piękny drogi flakon trafił do kosza wraz z przydomkiem //kocie siuśki//. Wielki zawód!

garygarfild
garygarfild

rzeklabym "dyskretny urok burzuazji" -poczatkowo uderza - na krotko- cytryna, szybko mija i byc moze dla mnie, bardziej wyczuwalny staje sie jasmin.. niemniej jest zaklety w tym zapachu blask- nieco oslepiajacy. po rzech godzinach trwa -nadal lekko oslepiajacy ale lekki jednoczesnie.

na mnie jest jednak ,jakby z domieszka zimno- gorzkiej slodyczy i nie do knca to dla mnie zaleta .

zaskakuje odrobina wynioslosci,zimnej , wyrafinowanej.

teoretycznie nie moge mu nic zarzucic, swietnie skomponowany zapach ale nie dla mnie.

Fiore d`Ulivo by Xerjoff 3.33 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Fiore d`Ulivo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Fiore d`Ulivo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiore d`Ulivo marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiore d`Ulivo marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Kenneth Cole Reaction Etienne Aigner Aigner Black Cattier Eau du Verger L`Erbolario Orangerie Frederic Malle Bigarade concentree Oxbow Oxbow for Men Max Deville Camera for Men Space NK Laughter Anya`s Garden Light