Marki » T-Z » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Fiero Xerjoff dla mężczyzn

Fiero Xerjoff dla mężczyzn

ziołowy

Fiero marki Xerjoff to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Fiero został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, czerwona pomarańcza i trawa cytrynowa; nutami serca są neroli, estragon, tymianek i mięta; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, kumaryna i gałka muszkatołowa.

Bergamotka Cytryna Amalfi Czerwona pomarańcza Trawa cytrynowa

Neroli Estragon Tymianek Mięta

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Kumaryna Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiero by Xerjoff.

Eau Sauvage
Eau Sauvage Extreme
Pour Monsieur
Acqua Decima

Fiero Recenzje Perfum

Intoxicated
Intoxicated

Fiero to kwintesencja włoskiej sztuki perfumeryjnej minionych lat. Bezkompromisowa elegancja i szyk. Staro-szkolna choć zdecydowanie nie staroświecka. Coś jak moda na retro - klasa sama w sobie. Jest jak czerwone Ferrari - Ponadczasowe bez względu na wiek i zawsze robi wrażenie.
Szybkie, głośne i mocne. Takie też jest Fiero które wybucha z siłą bomby jądrowej i uwalnia się do otoczenia niczym fala uderzeniowa. Nikt w promieniu kilku metrów nie zostanie oszczędzony. Na prawdę porażająca moc!
Wyobraźcie sobie klasyczną, męską wodę kolońską która wciąga dwie "krechy" i wali przed siebie. W szaleńczym amoku pędzi na złamanie karku przez włoski, cytrusowy sad. Dookoła rosną dojrzewając w słońcu cytryny i pomarańcze.
Szybciej, coraz szybciej! Turbo! Powietrze pachnie cytrusowymi skórkami oraz zakwitającymi nieopodal drzewami gorzkiej pomarańczy - ich kwiatami, neroli. Pachnie również świeżo skoszona trawa która powoli wysycha w słońcu i zamienia się w aromatyczne siano. Adrenalina buzuje w żyłach, krew uderza do głowy. Dookoła rosną wonne zioła - bazylia, tymianek, estragon i mięta a ich aromat miesza się z zapachem lawendy która rośnie po sąsiedzku, tuż za miedzą, wzdłuż cytrusowego sadu.
Ludzie pracujący przy zrywaniu cytrusów pomimo wysokiej temperatury są zadowoleni, lubią tą pracę. W końcu to Włosi - wieczni optymiści. "Ciao Bella! Jakoś to będzie!"
Słońce strudzone po całodziennej pracy, jak włoscy sadownicy udaje powoli na zasłużony spoczynek. Dzień dobiega końca a nasz szalony Fiero w końcu wytraca prędkość. Jest już zmęczony całodzienną gonitwą po sadzie. Przysiada pod drzewem i ucina sobie sjestę ze szklaneczką wyciśniętego soku z pomarańczy. Jutro też jest dzień.
Każdemu należy się odpoczynek.

kjgeneral
kjgeneral

Cytrusy na sterydach. Z bloterka pachną ostro, wyraziście i bardzo długo świetnie projektując. Na skórze układają się łagodniej. Są to cytrusy ostre i wytrawne, ale szybko zapach staje się podobny do Eau Sauvage Diora, choć gdy Dior jest elegancki i wyważony, to Xerjoff pozostaje nieujarzmiony, nieco dziki, wręcz bezczelny. Trwałość bardzo dobra, projekcja też.
EDIT
To świetna woda cytrusowa na chłodniejsze dni. Nawet w niższych temperaturach cytrusy pięknie projektują, a w bazie jest coś słodkawego i otulającego, sandałowo-kumarynowego.

Fiero by Xerjoff 4.20 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Fiero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Fiero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiero marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiero marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Red Vetyver Lubin Idole Eau de Parfum ScentStory 24 Gold Oud Edition Escada Escada Magnetism for Men Christian Dior Dior Homme Parfum Creed Green Irish Tweed Loewe Loewe 7 Natural Comme des Garcons Black Bvlgari Aqva Pour Homme Yves Saint Laurent M7 Franck Boclet Incense Les Liquides Imaginaires Saltus BeauFort London Coeur De Noir Slumberhouse Norne Humiecki & Graef Eau Radieuse Tiziana Terenzi Laudano Nero Slumberhouse Jeke LM Parfums Black Oud By Kilian Back to Black Piotr Czarnecki Sensei