Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Esquel Xerjoff dla kobiet

Esquel Xerjoff dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Esquel Xerjoff dla kobiet Zdjęcia Esquel Xerjoff dla kobiet Zdjęcia

Esquel marki Xerjoff to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Esquel został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, irys, cytryna, lawenda, bergamotka i mirt; nutami serca są róża, paczula, kwiat pomarańczy, petitgrain, nard (jatamansi), ylang-ylang i cynamon; nutami bazy są wanilia, opoponaks, fasolka tonka, wetyweria i piżmo.

Różowy pieprz Irys Cytryna Lawenda Bergamotka Mirt

Róża Paczula Kwiat pomarańczy Petitgrain Nard (jatamansi) Ylang-ylang Cynamon

Wanilia Opoponaks Fasolka tonka Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esquel by Xerjoff.

Esquel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Esquel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Esquel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esquel marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esquel marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Roberto Cavalli Serpentine Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Jean-Louis Scherrer Immense Pour Femme Burberry Burberry Brit Gold Nanette Lepore Shanghai Butterfly Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Miller Harris Noix de Tubereuse Fragonard Eclat Molyneux Initiation Jean Paul Gaultier Classique X Extrait