Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Elle Xerjoff dla kobiet

Elle Xerjoff dla kobiet

skórzany
Elle Xerjoff dla kobiet Zdjęcia Elle Xerjoff dla kobiet Zdjęcia

Elle marki Xerjoff to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Elle został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy, kwiat afrykańskiej pomarańczy i galbanum; nutami serca są irys, brzoza, nuty drzewne i paczula; nutami bazy są benzoes, opoponaks, ambra i piżmo.

Cytrusy Kwiat afrykańskiej pomarańczy Galbanum

Irys Brzoza Nuty drzewne Paczula

Benzoes Opoponaks Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elle by Xerjoff.

Elle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elle marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elle marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Bvlgari BLV Notte Pour Femme Christian Dior Dior Addict Balenciaga Eau de Cristobal Dolce&Gabbana The One Carolina Herrera CH Pierre Balmain Balmya de Balmain Teo Cabanel Alahine Houbigant Raffinee Ayala Moriel Sutul Jacomo Anthracite