Marki » T-Z » orientalno - fougere « Grupy

Miałem: 2 Chcę: 3

whiskey
dymny
tytoniowy

Don marki Xerjoff to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Don został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Perfumy zawierają takie składniki, jak proch strzelniczy, tytoń, whiskey i deser spun sugar.

Proch strzelniczy Tytoń Whiskey Deser spun sugar

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Don by Xerjoff.

Don Recenzje Perfum

Szozda
Szozda

Don... Przyznam się do słabości jaką są filmy z Shar Rukh Khanem, Don zwłaszcza 2 część jest moja ulubiona SRK rozwala wszystkich, ucieka z więzienia, strzela z broni różnej, spuszcza się po linach i zawsze jest elegancki w hinduskim stylu. I w moich perwersyjnych myślach tak właśnie pachnie przystojny, inteligentny i bogaty SRK. Na ciemnej rozgrzanej skórze czuję aromat dobrego alkoholu, cygar, i jakby kadzidła lekko słodkawego.
Oj dałabym się uprowadzić...

zuras1985
zuras1985

XerJoff Don to nisza przez duże N. Perfumy, w których znajduję moje ulubione aromaty. Genialnie odtworzony zapach whiskey wyraźnie towarzyszy od pierwszego wdechu do końca. W tle migocze bardzo ładny tytoń. Suchy, mocno zbity jak dobre cygaro, nie jest słodki ale bardzo aromatyczny. Aromat melasy podkręca alkoholowe nuty, dzięki czemu zapach nabiera odrobinę słodkości. Perfumy mają też pewną nutę przypominającą zapach siarki, być może jest ona odpowiedzialna za podany w opisie akord prochu strzelniczego. Miałem z nim styczność jedynie w dzieciństwie więc nie jestem w stanie dokładnie odtworzyć w pamięci jego aromatu. W zapachu pojawia się także moment, gdzie poczuć można aromat przypominający świeżo drukowane banknoty. Z założenia marki kompozycja ma oddawać mafijny klimat. Twórcy zapachu udało się to znakomicie. We flakonie zamknięte zostały grube pieniądze, cygara i alkohol.
Parametry perfum na bardzo zadowalającym poziomie. Trwałość zapachu świetna przy całkiem niezłej projekcji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Don, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Don, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Don marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Don marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Intense Cafe Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Profumum Roma Eccelso Amouage Jubilation for Men By Kilian Amber Oud Carner Barcelona D600 Profumum Roma Dolce Acqua Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune M. Micallef Ylang in Gold Nasomatto Pardon By Kilian Back to Black The Vagabond Prince Enchanted Forest Montale Chocolate Greedy Rouge Bunny Rouge Embers Calvin Klein Euphoria Gold Men Comme des Garcons Wonderwood Thierry Mugler A*Men Pure Malt Nasomatto Black Afgano Amouage Reflection Man Tom Ford Sahara Noir