Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Dhofar Xerjoff dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

ziołowy
Dhofar Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia Dhofar Xerjoff dla mężczyzn Zdjęcia

Dhofar marki Xerjoff to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Dhofar został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są lawenda, sosna, bergamotka, grejpfrut, cytryna, szałwia, bazylia, kolendra i litsea cubeba; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, liść laurowy, galbanum, nard (jatamansi) i róża; nutami bazy są goździk (roślina), paczula, drzewo sandałowe, francuskie labdanum, wanilia, ambra i Żywice.

Lawenda Sosna Bergamotka Grejpfrut Cytryna Szałwia Bazylia Kolendra Litsea cubeba

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Liść laurowy Galbanum Nard (jatamansi) Róża

Goździk (roślina) Paczula Drzewo sandałowe Francuskie labdanum Wanilia Ambra Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dhofar by Xerjoff.

Dhofar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Dhofar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Dhofar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dhofar marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dhofar marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Chevignon Che by Chevignon Aquolina Blue Sugar Christian Lacroix Noir Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Nautilus Aqua Nautilus The Body Shop Arber Bogner Bogner Wood Man Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Mark Buxton Sounds & Visions Creed Windsor Caron Le 3` Homme de Caron Esprit Celebration Happy Vibes for Him