Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dhajala Xerjoff dla kobiet

Dhajala Xerjoff dla kobiet

Mam: 1

Dhajala Xerjoff dla kobiet Zdjęcia

Dhajala marki Xerjoff to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dhajala został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, galbanum, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są różowy pieprz, jaśmin i róża; nutami bazy są Żywica, ambra, wanilia i piżmo.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Galbanum Bergamotka Pomarańcza

Różowy pieprz Jaśmin Róża

Żywica Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dhajala by Xerjoff.

Dhajala Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Dhajala, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Dhajala, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dhajala marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dhajala marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Miller Harris Noix de Tubereuse Elizabeth Arden True Love Manuel Canovas Anse Turqouise Caron Narcisse Noir Tocca Aqua Profumata Catania Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Penhaligon`s Amaranthine Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea Shakira S Yardley Baroque Jeanne Arthes Love Generation Rock