Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Damarose Xerjoff dla kobiet

Damarose Xerjoff dla kobiet

Damarose Xerjoff dla kobiet Zdjęcia

Damarose marki Xerjoff to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Damarose został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, lima, czerwone jagody i frezja; nutami serca są róża turecka, jaśmin, ylang-ylang, irys i konwalia; nutami bazy są paczula, wetyweria, drzewo sandałowe, egipskie drzewo różane, wanilia, ambra i piżmo.

Bergamotka Lima Czerwone jagody Frezja

Róża turecka Jaśmin Ylang-ylang Irys Konwalia

Paczula Wetyweria Drzewo sandałowe Egipskie drzewo różane Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Damarose by Xerjoff.

Damarose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Damarose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Damarose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Damarose marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Damarose marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Marc de la Morandiere Bleu de Chine Ralph Lauren Pure Turquoise Sisley Eau du Soir 2007 Alviero Martini Urban Safari Woman Cerruti Nino Cerruti Pour Femme DSH Perfumes Feuilles (Leaves) Guerlain Sous le Vent Bruno Acampora Prima T Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Giorgio Armani Armani Animale Instinct d`Animale Corine de Farme Ibiza Night