Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Dama Bianca Xerjoff dla kobiet

Dama Bianca Xerjoff dla kobiet

Dama Bianca Xerjoff dla kobiet Zdjęcia Dama Bianca Xerjoff dla kobiet Zdjęcia Dama Bianca Xerjoff dla kobiet Zdjęcia

Dama Bianca marki Xerjoff to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Dama Bianca został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są lima i kumkwat; nutami serca są irys włoski, egipski jaśmin, konwalia, fiołek i bez; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, wanilia, ambrette (piżmo ambrowe), białe piżmo i słód.

Lima Kumkwat

Irys włoski Egipski jaśmin Konwalia Fiołek Bez

Drzewo sandałowe Cedr Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe) Białe piżmo Słód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dama Bianca by Xerjoff.

Dama Bianca Recenzje Perfum

Nuty dla mnie idealne – niestety mało co z tego czuć – zapach zdominowała wanilia – bardzo spożywcza, dość pospolita, z suszonymi owocami posłodzona miodem. Nic specjalnego – trwałość za to świetna.

Dama Bianca by Xerjoff 3.29 out of 5 based on 10 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Dama Bianca, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Dama Bianca, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dama Bianca marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dama Bianca marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Dulcis in Fundo Olfactive Studio Lumiere Blanche Carner Barcelona Cuirs By Kilian Straight to Heaven Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her SoOud Ouris Guerlain Mahora Frapin Nevermore Juliette Has A Gun Not A Perfume Guerlain L'Instant de Guerlain Ginestet Botrytis Christian Dior Dior Addict Diptyque Tam Dao Olivier Durbano Black Tourmaline Tom Ford Tobacco Vanille Chopard Casmir Lubin Korrigan Fueguia 1833 Xocoatl Prada Prada Candy