Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Cruz del Sur Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Cruz del Sur Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

morski
Cruz del Sur Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cruz del Sur marki Xerjoff to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cruz del Sur został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Nutami głowy są mandarynka i nuty morskie; nutami serca są róża i eukaliptus; nutami bazy są paczula, piżmo, wanilia i ambra.

Mandarynka Nuty morskie

Róża Eukaliptus

Paczula Piżmo Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cruz del Sur by Xerjoff.

Cruz del Sur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Cruz del Sur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Cruz del Sur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cruz del Sur marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cruz del Sur marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Diorella Clinique Clinique Happy Holiday Chanel Chance Eau de Toilette Lolita Lempicka The Heart-Catcher Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Sisley Eau du Soir 2007 Macal Palma Scent of Dubrovnik Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Van Cleef & Arpels Oriens Faberlic Ivresse de L´amour Revlon Intimate